Source: Government of Poland in Polish
W wydarzeniu uczestniczył sekretarz stanu Stanisław Wziątek, który wziął udział w dyskusjach dotyczących funkcjonowania systemu reagowania kryzysowego oraz współdziałania administracji publicznej, samorządów i służb mundurowych.
„Nowoczesne bezpieczeństwo państwa opiera się nie tylko na potencjale obronnym, ale także na odporności społecznej oraz skutecznej współpracy administracji, samorządów i służb” – podkreślił wiceminister Stanisław Wziątek.
Forum zgromadziło przedstawicieli administracji rządowej i samorządowej, środowiska naukowego, służb odpowiedzialnych za bezpieczeństwo oraz organizacji społecznych.
Zdjęcia (1)